ZAWODY SPŁAWIKOWE AKTYWU KOŁA RELACJA

W upalną sobotę 24.08.2024 odbyły się zawody spławikowe aktywu naszego koła. W tych zawodach startują członkowie zarządu koła, komisje działające przy zarządzie, społeczna straż rybacka oraz zasłużenie działacze odznaczeni wysokimi medalami zarządu głównego. Wspaniały wynik łowiąc prawie 11kg ryb uzyskał nasz skarbnik Tomasz Biczysko. Wielkie brawa, jest to najlepszy wynik indywidualny na zawodach na Kopalni od wielu wielu lat. Drugie miejsce zajął kol. Jarosław Wąsala, natomiast podium zamknął kol. Mariusz Wróbel. Jak zwykle wspaniała atmosfera oraz spotkanie wszystkich działaczy jest bardzo miłym zwyczajem. Całość została zakończona pieczeniem kiełbasy oraz rozmowami o wielu złowionych taaaaakich rybach.