Wyniki z zawodów Spławikowo-Gruntowych o Puchar Okręgu Parami – Zbiornik Roszków Siedlemin 4.08.2024r.

Spławikowo-Gruntowe Zawody o Puchar Okręgu Parami – Zbiornik Roszków Siedlemin

W dniu 4 sierpnia nad Zbiornikiem Roszków Siedlemin odbyły się emocjonujące Spławikowo-Gruntowe Zawody o Puchar Okręgu Parami. Organizatorami tego wydarzenia byli Okręgowy Kapitanat Sportowy oraz Koło PZW Jarocin Miasto.

W zawodach udział wzięło 56 par. Pogoda napisała, co było miłym zaskoczeniem, ponieważ zbiornik często zaskakuje kapryśną aurą. Tym razem jednak pogoda sprzyjała uczestnikom, którzy wykorzystali ten dzień do rywalizacji nad wodą.

Po czterech godzinach zaciętych ogłoszono wyniki.

Wyniki Zawodów

Miejsce Drużyna Skład Punkty
🥇 1 Mistrz i Małgorzata Rafał Patacz, Piotr Krajewski 8535
🥈 2 DMS Dominik Lewicki, Franciszek Galla 5835
🥉3 Maniek@Maniek Mariusz Wańkiewicz, Mariusz Zadka 5825

Klasyfikacja Najcięższa Ryba

Miejsce Zawodnik Drużyna Waga (g)
🥇 1 Piotr Krajewski Mistrz i Małgorzata 1010
🥈 2 Jerzy Wolniak Maniacy z Siedlemina 970
🥉3 Jerzy Mirowski Młode Wilki 805

Nagrody i puchary wręczali Prezes Okręgu PZW w Kaliszu, Paweł Staszak oraz przewodniczący Okręgowego Kapitanatu Sportowego PZW w Kaliszu, Robert Prymas. Sędzią głównym był sędzia klasy krajowej, Jan Żurek.

Serdeczne gratulujemy wszystkich drużynom za rywalizację w duchu fair play, kibicom za doping oraz wiceprezesowi, Leszkowi Grzech, oraz członkom Koła PZW Jarocin za sprawne zorganizowane zawody.

Do zobaczenia na kolejnych zawodach!!